Продава 2-СТАЕН, град София, Редута ID 10466383

249 600 €488 175.17 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ДОМИНО РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООД, град София
ДОМИНО РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООДград София ул. Чипровци 9
Посетена 102 пътиПубликувана в 15:03 на 15 Септември 2025

Обща информация

Квадратура78 m2
Етаж6-ти
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

Панорамен, обзаведен, двустаен апартамент. Намира се в непосредствена близост до ул. Велчо Атанасов и ул. Атанас Узунов. В близост има детска градина, училище, читалище, парк, хипермаркет, голям търговски център. Сградата е тухла с чисти и поддържани общи части. Контрол на достъпа и асансьор. Апартаментът се състои от дневна с кухня, панорамна тераса, спалня, баня с тоалетна и входно антре. Апартаментът е в много добро състояние. Настилките са с ламиниран паркет и гранитогрес. Стените са с латекс. PVC дограма и хубави интериорни врати. Отоплението е на ток, с два климатика. Апартаментът се продава обзаведен, във вид готов за живеене.
Има възможност за закупуване и на тристаен апартамент в същата сграда, разположен точно под този.

С нас Вие получавате коректност и сигурност, в това число и юридическо обслужване на сделката от адвокат, който ще извърши за Вас всички необходими проверки и ще подготви всичко необходимо до изповядване на сделката.

Отделно от това, предлагаме и безплатна консултация с лицензиран кредитен посредник, който може да Ви консултира за най-добрите условия според Вашия профил като кредитоискател.

Особености

Асансьор • Интернет връзка • Обзаведен • Контрол на достъпа • Саниран • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ДОМИНО РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООД, град София
ДОМИНО РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООДград София ул. Чипровци 9

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: