Продава ХОТЕЛ, Гърция, Халкидики ID 11629881

4 200 000 €8 214 486 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ГРЕЙТ ЕСТЕЙТС, град София
ГРЕЙТ ЕСТЕЙТСград София бул. Княз Ал. Дондуков 123

Брокер

ГрациелаЛичен телефон: 0888003854
Посетена 54 пътиПубликувана в 16:33 на 16 Юни 2026

Обща информация

Квадратура1500 m2
ТEЦЛО

Допълнителна информация

Сценарий за целувката на Егея, четиридесет истории и едно вечно лято!
Сюжетът: Представете си кадър, в което времето губи своята забързаност. На едва 300 крачки от брега, където Егейско море докосва сушата с мекотата на коприна, се намира едно убежище, съградено не просто от камък и стъкло, а от мечти. Това е място, където пет самостоятелни къщи стоят като стражи на спокойствието, обгърнати от аромата на маслинови дървета и солен бриз.
Първо действие: Светлината и водата Четиридесетте стаи не са просто помещения , а рамки, през които всяко утро влиза с меката гръцка светлина. Тук животът се движи между две сини огледала: басейнът за възрастни, където тишината е закон, и детският басейн, в който ехото на смеха създава ритъма на деня. Вечер тук светлината се пречупва по особен начин, защото слънцето отказва да си тръгне от Касандра.
Второ действие: Ритуалът на прераждането В сърцето на хотела се крие тайната на пълната регенерация. СПА центърът е сцена за лично пречистване. Парата в парната баня, лечебната топлина на сауната и зоната за релакс са проектирани като храм на безвремието. Масажното студио предлага възможността да се почувстваш отново цял, докато тялото се отпуска под звуците на тишината.
Трето действие: Социалният олтар Когато вечерта настъпи, ресторантът се превръща в олтар на средиземноморския хедонизъм. Под открито небе, сред шепота на градината, всяка вечеря е ритуал. Това е мястото за дълги разговори и отлежало вино, където бизнес логиката се преплита с поезията на момента.
Собственият паркинг осигурява дискретност, от която клиентите на GR8 Estates се нуждаят, оставяйки външния свят точно там отвън.
Финалът на визионера: Този имот е предназначен за инвеститор, който не търси просто квадратура, а търси Art de Vivre . Това е актив със здрава бизнес структура и душа на поет. Това е вашият следващ голям разказ.
Инвестиционни параметри:
Местоположение: Касандра, Халкидики (300 м от плажната ивица).
Структура: 5 самостоятелни сгради, 40 напълно обзаведени стаи/апартамента.
Удобства: Два басейна (за възрастни и деца), луксозен СПА център (парна баня, сауна, релакс зона, масажно студио), професионален ресторант, частен паркинг.
за контакт: Миладинова 0888003854

Особености

С паркинг • Интернет връзка • С действащ бизнес • Обзаведен • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Саниран • В затворен комплекс • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ГРЕЙТ ЕСТЕЙТС, град София
ГРЕЙТ ЕСТЕЙТСград София бул. Княз Ал. Дондуков 123

Брокер

ГрациелаЛичен телефон: 0888003854

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: