Продава КЪЩА, град София, Драгалевци ID 14844671

750 000 €1 466 872.50 лв.Цената е без ДДС

Агенция

ЛУКСИММО, град София
ЛУКСИММОград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Брокер

МадленЛичен телефон: 0885 965 945
Посетена 2 пътиПубликувана в 16:18 на 30 Март 2026

Обща информация

Квадратура210 m2
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме модерна и функционална двуетажна къща на АКТ 15 разположена в един от най-престижните и търсени райони на София кв. Драгалевци, където градът постепенно отстъпва място на планината, а луксът се измерва в пространство, тишина и въздух.

Само на минути от Britanica Park School, този дом предлага рядката комбинация от стратегическа локация и пълно уединение - сред зеленина, светлина и усещане за свобода.
С обща площ от 210 кв. м (по 105 кв. м на етаж), къщата е проектирана с ясна идея за баланс между естетика и функционалност.

Пространствата са щедри, добре осветени и естествено свързани помежду си, създавайки усещане за лекота и хармония.

Интериорът разгръща:
три просторни спални, създадени за уединение и комфорт
три големи бани с възможност за висок клас довършване
светла дневна зона, отворена към гледките и природата

Фасадата е решена с гранитна облицовка, която придава тежест, характер и дългосрочна устойчивост - избор, който ясно заявява класа на имота.
В строителството са заложени висок клас енергийно ефективни решения, които осигуряват комфорт през всички сезони:
5-камерна дограма
20 см топлоизолация с минерална вата
подово отопление
централна климатизация чрез термопомпа (включена в цената)

Всеки детайл е подчинен на идеята за съвременен, устойчив и интелигентен дом.

Допълнително предимство са две паркоместа с естакада, които осигуряват удобство и практичност в ежедневието.
Но истинската стойност на този имот не е само в параметрите.
Тя е в усещането да отвориш прозореца сутрин и да поемеш чист въздух, 
 да виждаш планината пред себе си и светлините на града вечер, 
 без да си част от неговия шум.
Това не е просто къща. 
 Това е внимателно създадено пространство за хора, които избират . ..

Цената на имота е 750 000 евро / 1 466 872. 50 лв. без ДДС или 900 000 евро / 1 760 247. 00 лв. с ДДС. Данъчен кредит може да се ползва при определени условия.

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: Kbs 139060
Тел: 0885 965 945, 02 404 60 04
Отговорен брокер:Мадлен Даскалова

Особености

С паркинг • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ЛУКСИММО, град София
ЛУКСИММОград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Брокер

МадленЛичен телефон: 0885 965 945

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: