![Продава 2-стаен, град София, Център • 295 000 EUR • ID 16066969 — holmes.bg - [2] - holmes.bg Продава 2-стаен, град София, Център • 295 000 EUR • ID 16066969 — holmes.bg - [2]](http://imotstatic1.focus.bg/imot/photosimotbg/1/180/big/1b174770817053180_SQ.jpg)
17
Увеличи
Продава 2-стаен град София, ЦентърID: 16066969
Виж на картата
295 000 EUR
Цената е с включено ДДС
Запиши имота в Бележника
- Квадратура
- 64 m2
- Етаж
- 3-ти
- ГАЗ
- НЕ
- ТEЦ
- ДА
- Особености
- С гараж / С паркинг / Обзаведен / Саниран / Тухла, 16066969
Допълнителна информация:
Агенция Явлена предлага за продажба изцяло ремонтиран и обзаведен апартамент на улица Г. С. Раковски , в сграда от 1960 година (ЖСК), на втори етаж над партер, с поддържани общи части, без асансьор, в зоната между бул. Дондуков и преди бул. Сливница . Чистата жилищна площ на апартамента по документ за собственост е 63. 65 кв. м. , с принадлежащо към апартамента таванско помещение с площ от 15 кв. м, избено помещение с площ от 8. 75 кв. м и идеални части от земята. Разпределението на жилището след ремонта е: кухня с трапезария (бивш вестибюл) и салон, килер, два коридора, баня, отделна тоалетна, втора баня с тоалетна, преходно помещение към тераса с монтирани в ниша гардероб пералня и сушилня, спалня, втора стая, отделена от спалнята със стъклена врата с прибиращи се крила- може да се ползва като едно общо помещение или като две отделни такива, тъй като второто помещение е подходящо за втора спалня, кабинет, детска стая или гардеробна. Дневната жилищна площ има гледка към улица Г. С. Раковски , а спалните помещения и тераса - към вътрешен двор. Намалена е незначително оригиналната височина на таваните от 3. 50 м. , за да се постави вата между плочата и гипсокартон във всички помещения с цел по -добра отопляемост и монтиране на повече осветителни тела. Пред френските прозорци в дневната с място за поставяне на цветя, е поставен алуминиев парапет, като всичко е новоизмазано и е с положен испански гранитогрес. Всички дограми в апартамента са сменени - с ПВЦ и ролетни комарници. Отоплението е на ТЕЦ и климатици, които са отведени в улуците на сградата, сменени са старите чугунени радиатори и тръби, осигурен е и бойлер, сменена е ел. инсталацията, монтирана е нова входна врата. Има сключен договор със СОТ и интернет на А1. Апартаментът се продава с обзавеждането, във вида от снимките. Избеното помещение към апартамента е също отремонтирано с нов прозорец, поставен гранитогрес на пода, измазани стени подменена тръба на топла вода, която е в зоната на тавана на избеното помещение.
Сградата и дворът са с контролиран достъп, фасадата на сградата откъм вътрешния двор е с нова топлоизолация, има изградена шахта за асансьор, но такъв не е закупен и монтиран. В двора може да се паркира една кола, без точно гарантирано място, като и да се наеме допълнително подземно паркомясто в съседство.
За допълнителна информация и огледи Ралица Николова. (yavlenaCOM/156719).
Страница на обявата:
Сподели обявата: