Продава МНОГОСТАЕН, град Пловдив, Христо Смирненски ID 16362383

292 880 €572 823.49 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, град Пловдив
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИград Пловдив ул.Петко Д.Петков 23,ет.4 /до ТЦ Гранд/

Брокер

НелиЛичен телефон: 0876669194
Посетена 1 пътиПубликувана в 11:47 на 06 Ноември 2025

Обща информация

Квадратура163 m2
Етаж7-ми

Допълнителна информация

Оферта 68192: НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Представяме Ви новоизграждаща се луксозна сграда разположена на ТОП ЛОКАЦИЯ , проектирана така, че да създаде максимален комфорт и уют на живущите.

АПАРТАМЕНТИ с просторни стаи с правилни форми и много светлина!!! Жилището което Ви презентираме е със следното функционално разпределение:ПРОСТОРНА И СЛЪНЧЕВА ДНЕВНА -35кв. м; три отделни спални, едната със собствен дрешник; две бани с тоалетни ; ГОЛЯМА ТЕРАСА и входно антре .

ЗА СТРОИТЕЛЯ: Обектът ще бъде изпълнен от строителна фирма с дългогодишен опит , доказала се в изграждането на модерни жилищни сгради, като разполагаме с готови сгради и можем да Ви покажем качеството на изпълнение, което се осъществява с висококачествени материали и съвременни технологии, по европейски стандарт, петкамерна PVC дограма, червена Австрийска Тухла, масивна Блиндирана входна врата с 4-странно заключване, сензорно осветление, хидравлични асансьори с огледална кабина.

ПАРКИРАНЕ: сградата разполага с външни паркоместа; покрити паркоместа и подземни гаражи.

Възможност за закупуване на разсрочено плащане в рамките на строителството или чрез Банков Кредит!!!
ЧУДЕСНА ИНВЕСТИЦИЯ предвид качеството на строителство, което може да видите на снимките в Галерия, взети от други готови сгради на строителя

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, град Пловдив
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИград Пловдив ул.Петко Д.Петков 23,ет.4 /до ТЦ Гранд/

Брокер

НелиЛичен телефон: 0876669194

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: