Продава 3-СТАЕН, град Пловдив, Остромила ID 18167899

127 000 €Не се начислява ДДС

Агенция

АВАЛОН 4000, град Пловдив
АВАЛОН 4000град Пловдив
Посетена 4 пътиПубликувана в 14:21 на 29 Август 2026

Обща информация

Квадратура110 m2
Етаж2-ри

Допълнителна информация

Без комисионна за клиенти на агенцията.
Голям тристаен апартамент в строеж 🔸 с основно плащане на Акт 15 🔸 . Последен от този вид.
Промоционална цена до Акт 14 (през септември).
Жилището е разпределено в: хол с бокс , две спални, две бани с тоалетни, антре с обособен килер и две тераси с излаз от всички стаи. Много добри размери на всички помещения и много добра осветеност. Две изложения - изток и запад.
Доказан строител с високо качество в изпълнението на сградите си.
Осигурено е 100% паркиране, като може да бъдат закупени паркомясто и/или гараж. Сградата е нискоетажна, разположена е в собствен двор, с контролиран достъп, ограден и озеленен на кътове вкл. и детска площадка.
Издава се на шпакловка и замазка, ПВС дограми висок клас, входна блиндирана врата висок клас, ВиК на тапи, ел. инсталация с ключове и контакти, окабеляване за телевизия и интернет, домофонна система.
Завършени общи части.
Жилището може да бъде закупено изцяло с ипотечен кредит и съдействаме при желание.
Без допълнителни такси за поддръжка.
За оглед и повече информация, както и за подобни оферти се свържете с нас на посочения в обявата телефон.

Особености

Асансьор • С гараж • С паркинг • Контрол на достъпа • Саниран • Тухла

Страница на обявата

Агенция

АВАЛОН 4000, град Пловдив
АВАЛОН 4000град Пловдив

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: