Продава 1-СТАЕН, град София, Малинова долина ID 20025573

198 000 €387 254.34 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ЛУКСИММО, град София
ЛУКСИММОград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Брокер

ДианаЛичен телефон: 0882 817 578
Посетена 5 пътиПубликувана в 12:00 на 08 Юли 2026

Обща информация

Квадратура56 m2
Етаж2-ри
ГАЗДА
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме Ви бутиков едностаен апартамент в нова сграда, разположена в кв. ' Малинова долина' . Комуникациите са отлично развити, кварталът е само на 15 минути от идеалния център. Достъпът до важни точки се извършва посредством бул. Симеоновско шосе , ул. и бул. ' Околовръстен път . В близост се намира всичко необходимо за едно комфортно ежедневие- супермаркети -Фантастико и Кауфланд, учебни и детски заведения, спирки на автобуси и др.
Сградата е качествено изпълнена от доказан строител и разполага с луксозни общи части, видеонаблюдение, както и поддържан двор. Отоплението се осъществява посредством подово отопление с газ. Газовото котле е на марката ' Ariston' и разполага и с инверторен климатик General electric.

Към имота има опция да се закупи едно подземно паркомясто за 36 000 Eвро с включено ДДС.

Жилището заема втори етаж на сградата Изложението е изцяло изток, с гледки към вътрешен двор. Към имота има и мазе от 3, 44 кв. м.

Апартаментът е изпълнен с много стил и елегантност, като са използвани материали от най-висок клас:
Под ламинат, италиански гранитогрес;
Стени латекс;
Входна врата с четиристранно заключване;
LED осветителни тела;
Завеси на прозорците;
Малък диван TV - LCD, трапезарна маса с 2 стола;
Кухненски бокс: шкафове с вградени ел. уреди Eurolux- хладилник с фризер, фурна, керамичен котлон, абсорбатор и съдомиялна Gorenje.
Голяма тераса;
Спалня с матрак 160/200;
Баня с тоалетна: душ кабина, мивка със шкаф и огледало, моноблок с вградена система;
Антре: трикрилен гардероб, шкаф с огледало.

Такса поддръжка на общите части е 39 евро на месец.
Цената е с включено ДДС.

> Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант . ..

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: Sve-141089
Тел: 0882 817 578, 02 425 69 39
Отговорен брокер:Диана Любенова

Особености

Асансьор • С паркинг • Интернет връзка • Обзаведен • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ЛУКСИММО, град София
ЛУКСИММОград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Брокер

ДианаЛичен телефон: 0882 817 578

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: