Продава 2-СТАЕН, област Бургас, к.к. Слънчев бряг ID 20252682

105 645 €206 623.66 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ОАЗИС , град Бургас
ОАЗИС град Бургас ул. Отец Паисий 27
Посетена 20 пътиПубликувана в 12:26 на 05 Юни 2026

Обща информация

Квадратура70 m2
Етаж1-ви

Допълнителна информация

ID 34229026
Цена: 105 645 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 2
Обща площ: 70. 43 кв. м
Етаж: 1
Такса поддръжка: 10 евро/кв. м годишно
Етап на строителство: в строеж, Акт 16 лято 2027 г.

Схема на плащане: 3000 евро депозит, 30% при подписване на предварителен договор. Индивидуални условия на плащане. Възможност за разсрочено плащане до 2 години при 6% върху остатъчната сума.

Предлагаме за продажба апартамент с 1 спалня с довършителни работи до ключ . Има възможност да се поръча и дизайнерско обзавеждане с мебели и техника.

Съни Парадайз е нов жилищен комплекс в Слънчев бряг, създаден за хора, които ценят хармонията между спокойната курортна атмосфера и съвременното ниво на комфорт. Проектът съчетава добре обмислени решения, стилна архитектура и възможност да се наслаждавате на морския климат през цялата година.

Апартаментите са представени в различни формати и позволяват избор според различни нужди от уютни студиа до просторни жилища с една или две спални. В първата и втората фаза на строителството се предлагат варианти с площ от 41 до 97 кв. м, както и апартаменти във втората очередь с площ 70 95 кв. м. Всички жилища се предават с качествено изпълнени довършителни работи до ключ , което спестява допълнителни разходи и време за ремонт. Обзавеждането не е включено, което позволява на новите собственици да оформят интериора по свой вкус.

Комплексът е проектиран така, че да бъде еднакво удобен както за сезонна почивка, така и за пълноценно целогодишно живеене. На територията са предвидени комфортни общи зони: открит басейн, използваема зелена тераса на покрива, където може да се почива, да се правят слънчеви бани или да се прекарва време със семейството, както и подземен паркинг и гаражи голямо предимство за комплекс в такава локация.

Околната инфраструктура прави пребиваването още по-удобно. Точно срещу комплекса има автобусна спирка, което осигурява лесна транспортна връзка през цялата година. В близост се намират велоалея, супермаркет, ресторанти, аптеки, медицински център, салони за красота и детски развлекателни клубове. Това е особено важно за хора, които планират да живеят тук постоянно или разглеждат имота като инвестиция за отдаване под наем.

Съни Парадайз е съчетание от добра локация, обмислен дизайн и високо качество на строителството, което прави комплекса отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиционни цели.

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

ОАЗИС , град Бургас
ОАЗИС град Бургас ул. Отец Паисий 27

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: