Продава 2-СТАЕН, област Бургас, гр. Созопол ID 20414701
Брокер
Обща информация
Допълнителна информация
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Представяме за продажба комфортно обзаведен и готов за ползване, двустаен апартамент от 62 кв. м, на първа линия море, до Созопол.
Имотът е разположен на 3-ти етаж и има странична морска панорама. Част е от елитен комплекс с удобства, разположен непосредствено до залива и плажа ' Златна рибка' , р-н Градина, с удобен достъп от главния път Бургас-Созопол. До Созопол е само 5 мин с автомобил.
Локацията на комплекса е точно до пясъчните дюни, с директен достъп до плажа.
Апартаментът се продава с мебели и техника, интериорът е подбран в светли тонове, има напълно оборудвана кухня и климатици в двете стаи, спалнята е решена в хотелски стил. Подходящ вариант е както за лично ползване, така и за инвестиция.
Комплексът е разработен в туристически план и предлага отлични удобства на територията:
басейн и пул-бар;
ресторант с опция all-inclusive и a la carte;
детска площадка и анимация;
минимаркет и др.
Такса поддръжка - 7 Евро на кв. м без ДДС.
За консултация и организиране на оглед, моля свържете се с отговорния брокер!
За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: LXH-106614
Тел: 0884 178 791, 056 707 935
Отговорен брокер:Симеон Кръстев

















