Обща информация
Допълнителна информация
Компания за недвижими имоти Купи в България предлага за продажба двустаен апартамент, разположен в един от предпочитаните столични квартали Гоце Делчев.
Имотът е с площ от 60 кв. м и е с югозападно и североизточно изложение, което осигурява добра естествена светлина и комфорт през различните части на деня.
Жилището се състои от входно антре, просторна дневна, самостоятелна кухня с усвоена и остъклена тераса, спалня, баня с тоалетна и килер. Към апартамента принадлежи и избено помещение с площ от 5 кв. м.
Имотът се намира в сграда с добре поддържани общи части и контролиран достъп, което гарантира спокойствие и сигурност на живущите.
Апартаментът се продава необзаведен и е отлична възможност за новите собственици да го ремонтират и обзаведат изцяло според своите предпочитания и стил.
Квартал ' Гоце Делчев' е сред най-търсените райони за живеене в София благодарение на отличната си инфраструктура, удобните транспортни връзки и близостта до централната градска част.
В района се намират множество магазини, училища, детски градини, медицински центрове, спортни съоръжения и зелени площи. В непосредствена близост са също търговски центрове, спирки на градски транспорт и ключови пътни артерии, което прави квартала изключително удобен както за живеене, така и за инвестиция.
За повече информация и оглед на имота, не се колебайте да се свържете с нас на посочените телефони! ID 36997















