Под наем ХОТЕЛ, област Пловдив, гр. Асеновград ID 23831606

2 500 €4 889.58 лв.Цената е без ДДС

Агенция

МАРТИНС, град София
МАРТИНСград София бул. Черни връх 32Г

Брокер

MARTIN'SЛичен телефон: 0883 97 79 79
Посетена 44 пътиПубликувана в 14:42 на 24 Октомври 2025

Обща информация

Квадратура288 m2
Етаж2-ри
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

КЛИЕНТИТЕ НА MARTIN'S СА ПО-ДОВОЛНИ! ПОПИТАЙ ЗАЩО!

Предлагаме под наем хотелска част в бизнес сграда ново строителство от 2025 г. с обща площ от 288 кв. м. Разположена е на втори, трети и четвърти етаж на сградата (4-ти етаж в Блок А с площ от 188 кв. м. и 2-ри и 3-ти етаж с площ от 100 кв. м. в Блок Б). Предлагат се 5 отделни стаи със самостоятелни санитарни възли, както и 2 апартамента също със санитарни възли.

Тази бизнес сграда е завършена и направена с материали и съоръжения от най-висок клас. Намира се на комуникативно място с бърз достъп до центъра на града и главния път за Пловдив. Сградата е с 24/7 осигурена охрана; гаражи за паркиране; отоплението е на електричество с климатици от най-висок клас, окабеляване и интернет.

В същата сграда има и други помещения за отдаване под наем с различни предназначения, квадратура и наемна цена. Предлагаме още и напълно оборудвано стрелбище с оръжеен магазин, учебен център, офис и оръжейна; бар с обширна тераса; спортна зала; рехабилитационен център, клиника, хотелска част, състоящата се от 5 стаи и 2 апартамента; фитнес зала с тоалетни и бани, както и мъжка и дамска съблекалня; 2 броя сауни; 4 броя офиси и кабинети (последните със самостоятелни баня с тоалетна). Сградата се отдава напълно или частично, както и има възможност да бъде закупена цялата.

Оферта 13398; За повече информация, тел. : 0888 31 52 52, или ни посетете на: www.martins.bg.

Особености

Обзаведен • Лукс • Климатик • Окабеляване • Интернет връзка • Контрол на достъпа

Страница на обявата

Агенция

МАРТИНС, град София
МАРТИНСград София бул. Черни връх 32Г

Брокер

MARTIN'SЛичен телефон: 0883 97 79 79

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: