Продава 3-СТАЕН, област Бургас, гр. Свети Влас ID 25064196

154 900 €302 958.07 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ДЕЛИАМград Бургас
Посетена 35 пътиПубликувана в 18:26 на 20 Май 2026

Обща информация

Квадратура91 m2
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

🌊 Тристаен апартамент с панорамна морска гледка в Свети Влас отлична инвестиция на първа линия море! Имотът се намира в комплекс Coral Beach (Корал Бийч) и предлага перфектна комбинация от престижна локация, спокойствие и висок наемен потенциал. 📈

Апартаментът е с площ 91 кв. м, напълно обзаведен и готов за ползване или отдаване под наем. Разполага с просторна дневна с кухня, две светли спални и голяма панорамна тераса с невероятна гледка към морето и планината 🌅 Само на 200 метра от плажа, с директен достъп до басейн с детска зона, свободно паркиране и зони за отдих.

На територията на комплекса има 2 беседки за барбекю, идеални за почивка и приятни моменти със семейство и приятели 🔑 Имотите в този район са силно търсени както за ваканционни почивки, така и за дългосрочна инвестиция, което гарантира стабилна доходност и висока ликвидност.

Особености

С паркинг • Обзаведен • В затворен комплекс • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ДЕЛИАМград Бургас

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: