Продава ГАРАЖ, ПАРКОМЯСТО, град Русе, Централен южен район ID 26102986

20 900 €40 876.85 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ, град Русе
РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТград Русе ул. Александровска 96
Посетена 2 пътиПубликувана в 16:33 на 07 Ноември 2025

Обща информация

Квадратура22 m2
Етаж-1
ГАЗДА
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!!!

RE/MAX River EState има удовоствието Ви представи подземен гараж в новострояща се сграда от смесен тип, жилищна и търговска в гр. Русе. БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!

Гаражът е разположен на ниво -1 (минус едно) и е с площ 21, 79 кв. м.

Районът осигурява спокойна жилищна атмосфера, което го прави предпочитан за живеене. В близост може да намерите всичко необходимо за комфортен начин на живот: детска градина, училище, аптеки, хранителни магазини, бензиностанция и спортни обекти. Само на 15 мин пешеходно разстояние от центъра на града.

Проектът за изграждане е съобразен с изискванията на съвременните технологии за енергийна ефективност, което ще осигури на новите обитатели минимални разходи на енергия. Материалите, които ще се използват са с високо качество и съвременни технологии в строителството. Фасадата ще бъде окачена, вентилируема с HPL панели. Парапетът на терасите ще бъде изработен от матирано, закалено стъкло. PVC дограма с троен стъклопакет. Шумоизолация на стените. Висок клас блиндирани входни врати. Отопление ще бъде по избор на купувача. Луксозен асансьор. Модерни общи части на сградата с домофонна система. Сградата е в процес на строителство. Завършването се планира за 2025 г. Жилищата ще се завършат по БДС (шпакловка, замазка, ВиК на тапа).
Има възможност за закупуване на гараж на преференциални цени.
Плащането е съобразено според етапа от строителството на сградата. В комплекса има налични още апартаменти, магазини и гаражи за продажба. При интерес се обадете на посочения телефонен номер.

RE/MAX ще съдейства на нашите клиенти за закупуване на имот чрез банков ипотечен кредит, още по време на строителството на акт 14.

RE/MAX съдейства БЕЗПЛАТНО за всякакъв вид кредитиране. Поради факта, че сме в цял свят, нашите клиенти получават преференциални условия от абсолютно всички банки.

Страница на обявата

Агенция

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ, град Русе
РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТград Русе ул. Александровска 96

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: