Продава КЪЩА, област Варна, с. Детелина ID 27494218

180 000 €352 049.40 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ОАЗИС , град Бургас
ОАЗИС град Бургас ул. Отец Паисий 27
Посетена 122 пътиПубликувана в 12:24 на 12 Февруари 2026

Обща информация

Квадратура370 m2
Етаж2-ри

Допълнителна информация

#29004896
Нова къща на парцел с лозя.
Цена: 180 000 евро.
Населено място: с. Детелина
Стаи: 6
Обща площ: 370 кв. м.
Площ на парцела: 900 кв. м.
Етажи: 2
Такса поддръжка: липсва.
Етап на строителство: завършен
Плащане:
5000 евро депозит
100% при подписване на нотариален акт за собственост. Предлага се за продажба нова къща в село Детелина. Къщата се намира на парцел от 900 кв. м. в парцела има лозе . Собствениците планираха да правят вино. За това къщата е оборудвана с винарска изба. На територията има градина с дървета. Къщата е построена за постоянно пребиваване. Предназначен за голямо семейство.
Къщата е двуетажна, с площ от 370 кв. м. на първия етаж има трапезария, кабинет, съблекалня, хол с камина, баня с тоалетна. На втория етаж има три спални, тераса, две бани. Кухнята е оборудвана с нови мебели и уреди.
Къщата се отоплява с пелетен котел, с изградена отопителна инсталяция в целия къща. Котелът работи на пелети, дърва и електричество. Радиатори има във всички стаи и бани. Допълнително е предвидено помещение за сауна. Има голямо мазе с високи тавани, в която е оборудвана Винарска изба. Село Детелина се намира във Варненска област. Летище Варна е на 45 км. Това място е идеално за любители на природата, разходки. В близост до Старо Оряхово има възхитителна природа.

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

ОАЗИС , град Бургас
ОАЗИС град Бургас ул. Отец Паисий 27

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: