Продава ПАРЦЕЛ, град София, Овча купел ID 27559072

270 000 €528 074.10 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ОЛИМП - ЮВ, град София
ОЛИМП - ЮВград София бул. Дондуков 77, ет.5 и ет.6

Брокер

ЗахариЛичен телефон: 0882 599 944
Посетена 5 пътиПубликувана в 13:24 на 07 Април 2026

Обща информация

Квадратура1444 m2
РегулацияДА

Допълнителна информация

Парцелът представлява УПИ в район с влязъл в сила ПУП по чл. 16. Перспективна локация в близост до магазин Лидл , бул. Президент Линкълн и ЖП линията, което осигурява добра видимост и лесна комуникация с основните транспортни връзки в района. Имотът разполага с лице от 58 м към проектна улица, а ток и вода се намират непосредствено наблизо, което улеснява бъдещото застрояване.

По действащия устройствен план парцелът попада в зона Смф1 смесена многофункционална зона, с параметри плътност 40%, КИНТ 2 и кота корниз 26 м. Налице е готово градоустройство предвиждащо свободностояща обществено-обслужваща сграда с кота корниз 16 м. Всички важни комуникации ток, вода и газ са в близост, а асфалтов достъп е наличен на около 200 м от имота.

Локацията е динамична и стратегически разположена, което я прави подходяща за развиване на търговско-складова или производствена база, както и за офисно-административна сграда. Районът се развива активно и предлага отлични условия за устойчив бизнес проект или инвестиция с дългосрочна перспектива.

За повече информация и огледи:
Захари Цветков,
тел. 0882599944, тел. 0888881665
е-мейл: z_cvetkov@olimp-uv. com

Страница на обявата

Агенция

ОЛИМП - ЮВ, град София
ОЛИМП - ЮВград София бул. Дондуков 77, ет.5 и ет.6

Брокер

ЗахариЛичен телефон: 0882 599 944

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: