Продава 4-СТАЕН, град Благоевград, Еленово 2 ID 28554562

82 000 €160 378.06 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ДОМОСС , град Благоевград
ДОМОСС град Благоевград ул. Стефан Стамболов 1, ет.1
Посетена 4 пътиПубликувана в 10:30 на 15 Май 2026

Обща информация

Квадратура83 m2
Етаж5-ти

Допълнителна информация

Агенция за недвижими имоти Домосс Ви предлага за продажба прекрасно жилище с три спални в кв. Еленово 2 на гр. Благоевград.

Апартамента е с площ от 83кв. м и е разположен на 5-ти етаж от 7 етажен панелен блок с добре подържани общи части както и околоблоково пространство.
Състои се от разпределителен коридор, мокро помещение, 2 бани, просторен хол с кухня и усвоена тераса, три самостоятелни спални помещения. Прилежащо към имота избено помещение /мазе/. Жилището е в добро общо състояние, обзавеждането е старо и е добре да бъде подновено. Свободна зона за паркиране около блока.

Района в който се намира имота е един от най-предпочитаните за живеене. В близост е до хранителни и търговски помещения, спирка на градски транспорт, училища и детски градини. За повече информация и огледи на място се свържете с нас!

Особености

Асансьор • Обзаведен • Контрол на достъпа • Панел

Страница на обявата

Агенция

ДОМОСС , град Благоевград
ДОМОСС град Благоевград ул. Стефан Стамболов 1, ет.1

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: