Продава МЕЗОНЕТ, област София, к.к. Боровец ID 30827488

282 420 €552 365.51 лв.Цената е без ДДС

Агенция

ЛУКСИММО, град София
ЛУКСИММОград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Брокер

ЯнаЛичен телефон: 0884 657 885
Посетена 2 пътиПубликувана в 12:00 на 08 Ноември 2025

Обща информация

Квадратура166 m2
Етаж4-ти
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Ексклузивно представяме прекрасен тристаен апартамент на две нива в 7 Angels - луксозен жилищно-ваканционен комплекс, разположен сред вековните борови гори на величествената Рила планина.

Проектът ще бъде изпълнен без компромиси и има амбицията да се превърне в една от най-реномираните и престижни резиденции в аристократичния планински курорт на България, основан от цар Фердинанд преди повече от 120 години. Проектът е свързан с цялостно преустройство на двете съществуващи сгради на бившия хотел ' Зодиак' в курорта Боровец и превръщането му луксозна планинска резиденция с комфортни апартаменти и широка гама от удобства за своите обитатели.

Завършване на проекта: декември 2026 г.

Имотът е ситуиран на 4-тия етаж и предлага 166. 13 кв. м обща площ (нетна площ 134. 91 кв. м. + общи части 31. 22 кв. м. ). Състои се от входно антре, всекидневна с кухня и трапезария и тоалетна за гости на първо ниво и две спални, баня с тоалетна и тераса на второто ниво.

Местоположение

Със своята уединена локация, на 1340 м надморска височина, Боровец предлага изключително чист въздух, а река Бистрица, която минава през целия курорт, има въздушно течение, което дава особена структура на въздуха и спомага за лечение и бързото възстановяване на човешкото здраве. Районът е идеално място за зимен и летен туризъм, ски, байкинг, планински поход, планинско бягане, скално катерене, парапланеризъм, конна езда. Разполага с 58 км различни ски писти и е подходящ както за начинаещи, така и за напреднали. Местоположението е с бърз достъп до центъра на курорта, на 900 м от кабинковия лифт и само на 50 м от 800-метрова ски писта за начинаещи.

Жилища с панорамни гледки - за лично ползване или инвестиция

Комплексът е планиран в три секции две жилищни сгради и ресторант . ..

Цената на имота е 282 421 евро / 552 367. 46 лв. без ДДС или 338 905 евро / 662 840. 96 лв. с ДДС. Данъчен кредит може да се ползва при определени условия.

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: STO 135796
Тел: 0884 657 885, 02 423 19 62
Отговорен брокер:Яна Янчева
Без комисиона от купувача

Особености

Асансьор • С гараж • С паркинг • Контрол на достъпа • ЕПК

Страница на обявата

Агенция

ЛУКСИММО, град София
ЛУКСИММОград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Брокер

ЯнаЛичен телефон: 0884 657 885

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: