Обща информация
Допълнителна информация
3mo Амалтея представя за продажба слънчев, тристаен апартамент в нова, модерна сграда в ж. к. 'Овча купел 2'. Жилището е разположено на шести, последен етаж и е с площ от 91, 37 кв. м. Има процент от общите части на сградата, равняващи се на 10. 07 кв. м. Апартаментът е с функционално разпределени помещения. Състои се от дневна с кухненски бокс (29, 63 кв. м. ), спалня (12, 67 кв. м. ) с излаз на балкон (3. 36 кв. м. ), втора спалня (12, 67 кв. м. ), баня с тоалетна (4, 28 кв. м. ), килер (1, 96 кв. м. ) и антре (7, 97 кв. м. ). Изложението е изток. Степен на завършване - шпакловка и замазка. Отоплението е предвидено да бъде на ТЕЦ. Възможност за покупка на мазе, подземно или външно паркомясто. Обявената цена е с включено ДДС.
Апартаментът е в сграда със съвременна фасада, решена с модерни, качествени и естетични материали. Включва всички необходими помещения за удобство на живущите. Входовете и общите части са луксозно и дизайнерски оформени. Предвиден срок за завършване и АКТ 16 - м. 06. 2026 г. Районът е уреден и предлага всички удобства за живеене - магазини, училища, детски градини, заведения, банкови офиси, аптеки и удобен градски транспорт.
В сградата предлагаме и други свободни тристайни и четиристайни апартаменти с квадратури от 91, 37 кв. м. до 142, 41 кв. м. и цени от 150 760 евро до 234 700 евро.
Оферта 533
3mo Амалтея, заедно с лицензирания в БНБ кредитен посредник КРЕДИТ НАВИГАТОР предоставят на своите клиенти възможност да изберат най-изгодният ипотечен кредит при закупуване на своето жилище. Услугата е БЕЗПЛАТНА.