Продава КЪЩА, област Варна, гр. Провадия ID 34060272

224 900 €439 866.17 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

АВЕЯ ХОУМ, град Варна
АВЕЯ ХОУМград Варна
Посетена 127 пътиПубликувана в 14:55 на 03 Октомври 2025

Обща информация

Квадратура420 m2

Допълнителна информация

Авея Хоум продава Четириетажна жилищна сграда с РЗП 420 кв. м, с лице на улица в централната част на град Провадия. Имотът е построен в дворно място цялото с площ 185 кв. м.
Всеки етаж се състои от самостоятелен апартамент.
- Партерен етаж с площ 96 кв. м. състоящ се от коридор, две стаи, кухня, баня и тоалетна.
- Етаж едно с площ 108 кв. м. състоящ се от входно антре, кухня, дневна, хол, две спални, баня, тоалетна и две тераси.
- Етаж две с площ 108 кв. м. състоящ се от входно антре, кухня, дневна, хол, две спални, баня, тоалетна и две тераси.
- Тавански етаж с площ 108 кв. м. състоящ се от входно антре, три стаи, складово помещение, баня, тоалетна и две тераси.

Има възможност за закупуване на етажите самостоятелно.

Имота има нужда от ремонтни дейности.

Град Провадия е разположен в североизточна част на България, в област Варна. Той е с население от около 12 000 души и има богата история, която се простира назад до античността. Един от най-известните забележителности в Провадия е средновековната крепост 'Овеч', която е една от най-добре запазените крепости в България. Тя е изградена през 11 век и е била важна военна и административна център в това време. Днес крепостта е популярна туристическа атракция и предлага прекрасна гледка към околността градът е с развита инфраструктура и предлага всички необходими удобства за живот и работа. Тук има множество магазини, ресторанти, учебни заведения и здравни центрове.

Особености

С преход • За ремонт • Тухла

Страница на обявата

Агенция

АВЕЯ ХОУМ, град Варна
АВЕЯ ХОУМград Варна

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: