Под наем 1-СТАЕН, град Варна, Лятно кино Тракия ID 36179547

400 €Не се начислява ДДС

Агенция

АДМИРАЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД, град Варна
АДМИРАЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООДград Варна бул.' Цар Освободител' 109А, офис 12
Посетена 5 пътиПубликувана в 10:02 на 11 Август 2026

Обща информация

Квадратура50 m2
Етаж1-ви
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

Адмирал Риъл Естейт предлага под наем напълно ново, модерно и стилно обзаведено студио в района на Лятно кино Тракия, гр. Варна.

Жилището впечатлява с атрактивен дизайн, светло и просторно помещение и функционално усвоено пространство, създадено за максимален комфорт.

Студиото се състои от голяма и слънчева стая с обособени кухненски бокс, кът за хранене и кът за спане, баня с тоалетна и тераса. Пространството е практично организирано и предлага всичко необходимо за уютен и комфортен начин на живот.

Имотът е напълно обзаведен и оборудван с чисто нови, енергоспестяващи електроуреди, както и с необходимите мебели и оборудване за едно домакинство. Отоплението и охлаждането са посредством климатик.

Локацията е едно от големите предимства на имота. Районът на Лятно кино Тракия е комуникативен и предпочитан за живеене, с удобен достъп до централната част на Варна и основните пътни артерии. В близост има автобусни спирки, магазини, супермаркети, заведения, училища и ежедневни услуги.

Районът е удобен и за студенти, като в близост се намира Варненският университет по мениджмънт (ВУМ), а добрата транспортна свързаност осигурява лесен достъп до останалите университети и части на града.

Имотът е отличен избор за сам човек или двойка, които търсят ново, уютно и напълно оборудвано жилище, в което да бъдат първите наематели.

Номер на обявата: 32988
За повече информация и огледи: 0877 662 887

Особености

Обзаведен • Асансьор • Климатик • Окабеляване • Интернет връзка

Страница на обявата

Агенция

АДМИРАЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД, град Варна
АДМИРАЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООДград Варна бул.' Цар Освободител' 109А, офис 12

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: