Брокер
Обща информация
Допълнителна информация
Двустаен апартамент за продажба в Белите брези в сграда с акт 16!
НАЙ-ВАЖНОТО ЗА ИМОТА:
Тип: 2-стаен
Изложение: ЮГ, ЮГОЗАПАД
Чиста площ: 62. 71кв. м + мазе в сутерена на сградата 2. 67 кв. м
Локация и транспорт: Сградата се намира на 300м. от пазар 'Красно село', както и метростанция 'Красно село', предоставящо множество удобства - метростанцията и спирките на бул. Гоце Делчев осигуряват бърз транспорт до множество точки в града, а пазар 'Красно село' разполага с множество различни магазини, заведения, кафенета, баничарници и сладкарници, предлагащи всичко необходимо за едно домакинство.
- Пазара и метростанцията (300м. )
- бул. 'Цар Борис III' (150м. )
- Парк 'Хиподрума' (500м. )
- 36 СУ 'Максим Горки' (500м. )
- 20 ДКЦ (600м. )
Близки спирки на градския транспорт са на метростанция 'Красно село', автобуси 83, 102, 63, 260, както и трамваи 4, 5 и 15
ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ:
Сградата е с акт 16 от 1999г. Отопление- ТОК. Гледка изцяло към вътрешния двор на сградата. Апартаментът се продава във вида на снимките, като старите мебели ще бъдат изхвърлени.
ОГЛЕДИ И ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ:
За огледи и повече информация: Станимир Димитров, тел: 0885 589 147
Ако съм заета и не Ви отговоря, моля позвънете пак или изпратете запитване по e-mail: [email protected]











