Продава 3-СТАЕН, град София, Левски Г ID 37954843

224 000 €438 105.92 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ПРОПЪРТИ ГРУП ИНВЕСТМЪНТСград София ул. Георг Вашингтон 41
Посетена 7 пътиПубликувана в 12:31 на 27 Октомври 2025

Обща информация

Квадратура149 m2
Етаж6-ти
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

Апартамент находящ се в сграда с контролиран достъп и видеонаблюдение в жк. Левски Г, в близост до 92 ДГ Мечта, храм Св. Апостол Йоан Богослов и 199 ОУ Св. Апостол Йоан Богослов.

Локацията осигурява бърз достъп до бул. Владимир Вазов и Ботевградско шосе, като районът е обслужван от удобен градски транспорт автобуси 78, 120 и тролейбуси 1 и 3. На около 500 м се намира бъдеща метростанция, което допълнително ще повиши стойността и удобството на имота.

Жилището е позиционирано във вход с контролиран достъп на шести последен етаж. Апартамента разполага с две изложения юг/север. Има следното разпределение: входно антре, дневна с кухненски кът, три спални, складово помещение, баня с тоалетна и тераса. Жилището е за ремонт, но разполага с отличен потенциал да се превърне в просторен и модерен дом с характер.

Статут на апартамент с Разрешение за ползване(Акт 16) от 2008г.

Има опция за закупуване на паркоместа.

За повече информация и огледи Михайлов +359 895200769.

Особености

С преход • Асансьор • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ПРОПЪРТИ ГРУП ИНВЕСТМЪНТСград София ул. Георг Вашингтон 41

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: