Продава 2-СТАЕН, област Варна, гр. Бяла ID 38681556

75 000 €146 687.25 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

АЙБИДЖИ ПРОПЕРТИ , град Варна
АЙБИДЖИ ПРОПЕРТИ град Варна ул. Черноморка 42, п.к. 9101

Брокер

Иво Личен телефон: +359884217770
Посетена 252 пътиПубликувана в 09:54 на 15 Октомври 2025

Обща информация

Квадратура71 m2
Етаж6-ти

Допълнителна информация

IBG PROPERTY предлага на Вашето внимание:

https://ibg-property. com/

 Двустаен апартамент с РЗП ​ ​ 71 кв. м + антре 1, 8 кв. м, жилищна площ 61 кв. м.

Жилището се намира на 6-ти етаж от 7. Жилището се състои от входно антре, коридор, дневна с кухненски бокс, 2 тераси с изглед към живописния град, лозята и морето и комбиниран санитарен възел баня с тоалетна.

Продава се с мебели и електроуреди, включително хладилник, пералня, съдомиялна, печка, абсорбатор, телевизор, климатик Daikin в хола, подово отопление в хола и банята.

В отлично състояние. Таксата поддръжка е 5 на кв. м. обща площ (71 кв. м). Подходящ за постоянно живеене. Има и 2 паркинга към сградата.

iBG Property е агенция за недвижими имоти с богат опит на пазара. Нашите служители са на разположение за огледи, консултация и съвети в сферата на инвестициите в недвижими имоти. Офисът ни е разположен в централната туристическа част на град Бяла на ул. Черноморка 42.

https://ibg-property. com/

Особености

Асансьор • С паркинг • Интернет връзка • Обзаведен • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Охрана • Саниран • В затворен комплекс • Тухла

Страница на обявата

Агенция

АЙБИДЖИ ПРОПЕРТИ , град Варна
АЙБИДЖИ ПРОПЕРТИ град Варна ул. Черноморка 42, п.к. 9101

Брокер

Иво Личен телефон: +359884217770

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: