Продава МНОГОСТАЕН, област Добрич, гр. Балчик ID 38742064

295 500 €577 947.77 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ГМ ПРОПЪРТИ ООД, град Варна
ГМ ПРОПЪРТИ ООДград Варна Варна бул.Христо Ботев 8
Посетена 322 пътиПубликувана в 16:41 на 12 Юни 2024

Обща информация

Квадратура264 m2
Етаж7-ми

Допълнителна информация

Просторен и слънчев мезонет с морска панорама от всички стаи
Распределиние : просторен кухненски бокс с трапезария , просторен хол, две спални , три бани с тоалетна , коридор , просторна панорамна тераса .
Невероятната морска панорама и отлична локация
Комплексът е разположен на 10 минути пеша от центъра на града в парцела, който е бил част от парка на Двореца на кралица Мария.
Комплексът е изграден с висококачествени материали, като във всеки вход е монтиран асансьор от испанската фирма ORONA.
Апартамента се продава с изводи за климатици и мулти-сплит системи, с подови настилки от ламиниран паркет и стени с латекс, интериорни и входни врати MDF, в цвят 'Златен дъб'.
Комплексът е разположен на висока кота, поради което не е възможно другите сгради да закрият панорамната гледка , от страна на морето парцелът граничи с територия на градския парк.
Паркинг с 30 паркоместа, зелени зони, за по-голям комфорт комплексът предлага два открити басейна.
Ексклузивна продажба с ключ в офиса

Особености

Асансьор • С паркинг • Видео наблюдение • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ГМ ПРОПЪРТИ ООД, град Варна
ГМ ПРОПЪРТИ ООДград Варна Варна бул.Христо Ботев 8

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: