Брокер
Обща информация
Допълнителна информация
Имоти Премиер представя модерен 2-стаен апартамент с отлична локация в гр. София, кв. Банишора 🏙 ️
Имаме удоволствието да ви представим изцяло нов двустаен имот с обща площ 64 кв. м. , разположен в поддържана сграда ново строителство (2025 г. ) с асансьор. Жилището впечатлява с функционално разпределение, светли помещения и практичен балкон, осигуряващ свеж въздух и допълнителен комфорт. Подходящ е както за собствен дом, така и за инвестиция с отлична доходност в един от най-търсените столични райони.
Състои се от:
🛋 ️ Просторна всекидневна с кухня/бокс и зона за хранене
🛏 ️ Самостоятелна спалня
🛁 Баня с тоалетна
🌿 Балкон
🏢 Сграда с асансьор
Параметри на имота:
Вид: 2-стаен апартамент
Обща площ: 64. 0000 кв. м.
Брой стаи: 2
Брой спални: 1
Брой бани: 1
Брой балкони: 1
Година на построяване: 2025 г.
Цена: 139900. 0000 💶
Имотът предлага комфорт, модерна визия и чудесна комуникативност. Тих вътрешен обем, добро естествено осветление и логично разпределение правят жилището лесно за обзавеждане и приятно за живеене. 🏡
✨ Перфектен избор за млади професионалисти, двойка или инвеститор, който търси ликвиден и лесно отдаваем имот.
📍 Не просто апартамент, а разумна и дългосрочна инвестиция в стабилен градски район.
За квартала:
Банишора е централен и динамичен квартал с удобен достъп до метрото, трамваи и автобуси, на минути от идеалния център и Централна гара.
В района има супермаркети, училища, медицински центрове и зелени пространства, осигуряващи удобство за ежедневието. 🌿
КОД НА ИМОТА 367493







