Обща информация
Допълнителна информация
BIM Имоти продава с оферта номер 1624 елитен двустаен апартамент в Магнолия Форест. Възможност за закупуване на паркомясто (+ 16 500 евро). Акт 16 се очаква през м. Февруари 2026. Апартамента е с едно от най-хубавите вътрешни разположения на помещенията в Магнолия Форест.
Светло и обширно жилище. Западно изложение, два прозореца на кухнята са на Север.
Жилището е собственост на дизайнер и се дава с разработени два дизайна (по-скъп и по-евтин вариант), които се дават като бонус (иначе цената им е 2000 евро). В момента се изпълнява по-икономичния вариант, като всички материали са вече закупени: полюлеи, немски врати Класен, бойлер, шкаф, мивка, батерии, душове, параван, тоалетна Грое. Терасата е чиста площ, климатикът се поставя отвън. До края на Януари проекта (ремонта) ще бъде завършен.
За сравнение: апартаментите на строителя, ХЪС, могат да бъдат завършени срещу допълнителни 550 евро на кв. м. , НО по техен проект и няма да са дизайнерски.
Месечна такса за всички комунални нужди, в т. ч. озеленяване и охрана на комплекса: 51 евро.
Обща квадратура 73. 43 кв. м. , 10. 5 кв. м. общи площи. Чиста квадратура: 62. 93 кв. м.
Цената е 159000 евро с всички включени комисионнина агенцията
При сериозни купувачи е възможен сериозен коментар на цената.










