Обща информация
Допълнителна информация
БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА! ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР!
Търсиш перфектния баланс между комфорт и локация? ДИАНА ХОУМС предлага 3-стаен апартамент в новострояща се жилищна сграда на 500 метра от новоизграждащата се метростанция 'Ген. Владимир Вазов'!
Инвеститор с опит и множество завършени сгради в София и страната.
Площ: застроена - 88, 75 кв. м, обща - 101, 48 кв. м;
Етаж: 2-ри жилищен етаж (3-ти надземен);
Разпределение: дневна с кухненски бокс - 28, 80 кв. м, две спални - 13, 20 и 14, 20 кв. м, две бани с тоалетни и тераса;
Изложение - изток и север. Отопление - на ТЕЦ.
Състояние: апартаментът ще бъде предаден на шпакловка и замазка.
ПОДАРЪК - ИНТЕРИОРЕН ПРОЕКТ!
Сградата е с изключително атрактивно местоположение - само на 500 метра от новоизграждащата се метростанция 'Ген. Владимир Вазов', с бърз достъп до Ботевградско шосе, Северна скоростна тангента и околовръстния път.
В сградата се предлагат още едностайни, двустайни и тристайни апартаменти, подземни и надземни гаражи и паркоместа.
За клиенти, които ще разчитат на банково финансиране, можем да съдействаме за безплатна консултация с независим кредитен посредник. Най-добрият начин за достъп до всички водещи банки в страната и договаряне на най-изгодните условия за кредитиране.
За повече информация се свържете с нас на телефон: 0893 95 10 10

















