Обща информация
Допълнителна информация
Агенция  Панорама  предоставя на Вашето внимание отличен парцел със сменен статут в село Ягодово, местност  Агълите    една от най-предпочитаните и бързо развиващи се зони в района!
След смяната на статута са изминали 5 години, като не е започвано строителство. УПИ може да бъде възстановен с минимални усилия, без да се преминава през цялата процедура отначало   реално готов имот за действие!
Местността  Агълите  е известна със своите новопостроени къщи и отлична инфраструктура, а парцелът е в самото начало на селото   при входа от Пловдив. До имота има вече изградена къща, ел. табло и свободна мощност за ток, което прави реализацията на вашите идеи изключително лесна. 
Тук можете да създадете домът на своите мечти   уютен, модерен и близо до града. 
А защо не и къща за инвестиция, която да отдавате под наем за минимум 3500 лв. месечно   търсенето в района е повече от активно!
Доверете се на своя брокер Калина и на агенция  Панорама    екип, който печели с професионализъм и доверие!



