Продава КЪЩА, област Плевен, с. Божурица ID 50551000

30 000 €58 674.90 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ДЖИ ЕМ КОНСУЛТград Плевен ул.Димитър Константинов 27 (сградата на Genimex)

Брокер

ВеселинаЛичен телефон: 0876140288
Посетена 48 пътиПубликувана в 13:38 на 07 Юли 2026

Обща информация

Квадратура157 m2
Етаж2-ри

Допълнителна информация

'Джи Ем Консулт 777 ЕООД - Вашият надежден партньор в света на недвижимите имоти!

Ние вярваме, че всяка успешна сделка започва с доверие, коректност и професионално отношение. Екипът на 'Джи Ем Консулт 777' ЕООД работи с индивидуален подход към всеки клиент, като нашата цел е да осигурим сигурност, спокойствие и максимална стойност при покупко - продажбата на недвижими имоти.

Предлагаме за продажба имот с изключителен потенциал, разположен в самия център на село Божурица, непосредствено до читалището на населеното място.

Имотът е разположен върху равен и добре поддържан двор с площ от 1 052 кв. м. и включва общо три жилищни постройки с разгъната застроена площ от приблизително 157 кв. м, както и допълнителни селскостопански постройки с площ от около 35 кв. м.

Основната жилищна сграда е двуетажна къща. На първия етаж са разположени просторен коридор, помещение с бивше търговско предназначение (магазин), както и още една стая. Вторият етаж предлага светъл хол, малко разпределително коридорче, килер и три самостоятелни спални, като едната от тях впечатлява със значително по-големите си размери.

Втората жилищна постройка е с площ от 54 кв. м и се състои от коридор, две по-малки стаи, просторна дневна и баня с тоалетна. Под цялата сграда е изградено избено помещение, което осигурява допълнително пространство за съхранение.

Третата постройка е с площ от 35 кв. м и разполага с две стаи, едната от които е преходна. Пред нея е изграден голям навес, който осигурява приятна сянка през летните месеци и защита от атмосферните условия през цялата година.

Особено предимство на имота е, че покривната плоча на третата постройка е обособена като просторна тераса с директен достъп от втория етаж на основната къща, откриваща допълнителни възможности за отдих и семейни събирания.

Имотът е за ремонт, което дава възможност на новите собственици да го преобразят според собствените си предпочитания и нужди. Благодарение на отличната си централна локация, големия двор и множеството постройки, този имот е подходящ както за постоянно живеене, така и за развитие на семеен бизнес, къща за гости или инвестиционен проект.

За повече информация и организиране на оглед: Веселина Николова 0876140288

Особености

С преход • Обзаведен • За ремонт • Гредоред

Страница на обявата

Агенция

ДЖИ ЕМ КОНСУЛТград Плевен ул.Димитър Константинов 27 (сградата на Genimex)

Брокер

ВеселинаЛичен телефон: 0876140288

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: