Продава 3-СТАЕН, град София, Лозенец ID 50980649

810 000 €1 584 222.30 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ЮНИК ЕСТЕЙТС, град София
ЮНИК ЕСТЕЙТСград София бул. Патриарх Евтимий 17

Брокер

ИваЛичен телефон: 0882 300 400
Посетена 3 пътиПубликувана в 11:50 на 29 Ноември 2025

Обща информация

Квадратура157 m2
Етаж14-ти
ГАЗДА
ТEЦДА

Допълнителна информация

Unique Estates има удоволствието да Ви представи един наистина ексклузивен пентхаус с панорамни 360 гледки истинска рядкост на пазара.

Имотът се намира на престижна локация в непосредствена близост до хотел Маринела , което осигурява удобен достъп, престижна среда и допълнителна стойност за бъдещите собственици.

На последния 14-ти етаж, където цялото пространство е посветено единствено на този имот, се разкрива неповторимо усещане за ексклузивност и спокойствие, абсолютна тишина, дискретност и впечатляващи гледки към града и планината. Пространството буквално плува в светлина, а красивите градски панорами са спиращи дъха, създавайки усещане за свобода, висота и вдъхновение гледки, които разкриват света от по-висока перспектива.

С чиста площ от 157 кв. м, този просторен пентхаус досега е използван като офис, но притежава изключителен потенциал да бъде преустроен в луксозен дом, съобразен изцяло с индивидуалните стил и визия на бъдещия собственик.


Разпределение и възможности:

Предверие, просторен хол с кухня и трапезарна маса, възможност за две просторни спални,

гардеробна стая, баня, самостоятелен санитарен възел, тераса,

панорамна покривна тераса.

Ref. ID:28242

Особености

Асансьор • С паркинг • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ЮНИК ЕСТЕЙТС, град София
ЮНИК ЕСТЕЙТСград София бул. Патриарх Евтимий 17

Брокер

ИваЛичен телефон: 0882 300 400

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: