Продава 4-СТАЕН, град Варна, Левски 1 ID 51482219

205 000 €Цената е с включено ДДС

Агенция

МАТЕКС ИМОТИ, град Варна
МАТЕКС ИМОТИград Варна ул.'Габрово'14

Брокер

ТраянЛичен телефон: 0878/615-408
Посетена 12 пътиПубликувана в 11:17 на 30 Юли 2026

Обща информация

Квадратура92 m2
Етаж3-ти

Допълнителна информация

МАТЕКС ИМОТИ ПРОДАВА ЕКСКЛУЗИВНО Просторен тристаен апартамент в кв. Левски с площ от 92 кв. м
Предлагаме за продажба светъл и функционален тристаен апартамент, разположен на трети среден етаж в осеметажна панелна сграда. Жилището е изцяло покрито, което осигурява по-добра енергийна ефективност и комфорт през всички сезони.
Апартаментът е с площ 92 кв. м и се състои от просторен хол, две самостоятелни спални, отделна кухня с трапезария, баня, тоалетна, коридор и голяма тераса. Имотът е добре поддържан, с естествен паркет в стаите, функционално разпределение и просторни помещения, готов за нанасяне без необходимост от сериозни ремонти.
Намира се в един от най-предпочитаните райони на Варна кв. Левски, в близост до училища, детски градини, магазини, автобусни спирки, Техническия университет и всички необходими удобства за комфортен градски живот. Този имот е отличен избор както за семейно жилище, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
За Контакт 0878 615 408 Траян Кателиев VN 5418

Особености

Асансьор • Обзаведен • Панел

Страница на обявата

Агенция

МАТЕКС ИМОТИ, град Варна
МАТЕКС ИМОТИград Варна ул.'Габрово'14

Брокер

ТраянЛичен телефон: 0878/615-408

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: