Продава ВИЛА, град Русе, в.з. Левента ID 52671006

27 300 €53 394.16 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ИКАР КОМФОРТ, град Русе
ИКАР КОМФОРТград Русе ул. Сърнена гора 10
Посетена 480 пътиПубликувана в 13:57 на 12 Септември 2025

Обща информация

Квадратура50 m2
Етаж-1

Допълнителна информация

'ИКАР комфорт'

Представя на вашето Внимание вила от 50 кв. м. , разположена в равен парцел от 880 кв. м. ,в местостта 'Папаз дере', в района на Левента. Имота е за ремонт. В двора са засадени овошни дръвчета. Къщата се състои от 3 стаи, без подобрения. В имота няма ток и вода, но такива са налични в непосредствена близост и това прави включването и прокарването им изключително лесно. Чудесно място за къща в близост до града , постоянно местоживеене и отдих !

Оглед на имота:

Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.

Резервация на имота:

Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.

Допълнителни услуги:

Ние ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват получаване на одобрение за ипотечен кредит, застраховка на недвижимо имущество, застраховка живот, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.

За повече информация посетете нашия офис находящ се в гр. Русе, ул. , ,Сърнена гора 10 , тел:0877749008 рф1958

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

ИКАР КОМФОРТ, град Русе
ИКАР КОМФОРТград Русе ул. Сърнена гора 10

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: