Продава 3-СТАЕН, град Плевен, Дружба 2 ID 53270347

105 000 €205 362.15 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

АНДРОМЕДА ООД, град Плевен
АНДРОМЕДА ООДград Плевен ул.Ал.Стамболийски 4 и ул.Бъкстон 5, София - Младост 1А

Брокер

ИваЛичен телефон: 0886 266 000 [email protected]
Посетена 12 пътиПубликувана в 12:17 на 16 Юни 2026

Обща информация

Квадратура60 m2
Етаж4-ти

Допълнителна информация

Тристаен тухлен апартамент в гр. Плевен, ж. к. Дружба 1

Предлагаме за продажба тристаен апартамент с площ 60 кв. м, разположен на 4-ти етаж от 6 в тухлена сграда от 2015 г. с Акт 16, на бул. България в ж. к. Дружба 1, гр. Плевен.

Жилището е с функционално разпределение и включва две самостоятелни спални, кухня с трапезарна част, баня с тоалетна, коридор и тераса. Изложението е източно, което осигурява приятна светлина в първата част на деня.

Апартаментът се предлага обзаведен и е в добро общо състояние. Нуждае се основно от освежителен ремонт според вкуса и нуждите на бъдещите собственици. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция, като към момента има наематели и дава възможност за незабавен доход от наем.

Локацията в ж. к. Дружба 1 е удобна за ежедневно живеене, с бърз достъп до основни пътни връзки, магазини, спирки на градски транспорт и услуги в района.

Основни предимства:гр. Плевен, ж. к. Дружба 1;
бул. България ;
тухлена сграда от 2015 г. ;
Акт 16;
4-ти етаж от 6;
площ 60 кв. м;
източно изложение;
две самостоятелни спални;
тераса;
обзаведен;
налични наематели;
подходящ за живеене или инвестиция.
Практичен имот с добра локация, компактна площ и работещ инвестиционен потенциал подходящ избор за купувачи, които търсят готово жилище или имот с възможност за доходност.

Оферта 21173

Особености

Обзаведен • Тухла

Страница на обявата

Агенция

АНДРОМЕДА ООД, град Плевен
АНДРОМЕДА ООДград Плевен ул.Ал.Стамболийски 4 и ул.Бъкстон 5, София - Младост 1А

Брокер

ИваЛичен телефон: 0886 266 000 [email protected]

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: