![Дава под нем 3-стаен, град София, Витоша • 1 250 EUR • ID 56445953 — holmes.bg - [2] - holmes.bg Дава под нем 3-стаен, град София, Витоша • 1 250 EUR • ID 56445953 — holmes.bg - [2]](http://imotstatic4.focus.bg/imot/photosimotbg/2/643/big/2d174374982830643_n2.jpg)
16
Увеличи
Дава под нем 3-стаен град София, ВитошаID: 56445953
Виж на картата
1 250 EUR
7.81 EUR / кв.м
Цената е без ДДС
Запиши имота в Бележника
- Квадратура
- 160 m2
- Етаж
- 1-ви
- Особености
- Обзаведен / Асансьор / Лукс / Видео наблюдение, 56445953
Допълнителна информация:
IDEA представя напълно обзаведен апартамент с мебели от най-висок клас, готов за настаняване веднага. Idea International - Най-голямото студио за интериорен дизайн в България с богат международен опит и множество отличия в областта на архитектурата и интериорния дизайн представя ексклузивен имот с модерен и артистичен интериор в престижния квартал Витоша .
Разположен на 160 квадратни метра, разпределени във функционален хол с напълно оборудвана кухня, детска стая, мастър спалня с широка гардеробна и две бани с оборудване от престижната италианска марка GESSI, този имот е уникална възможност за инвестиция в един от най-престижните и желани райони на София!
Създаден от екипа на известния интериорен дизайнер Алекс Ковачев, апартаментът е изпълнен с материали от най-висок клас и се продава напълно обзаведен с изискани дизайнерски мебели, подбрани в съответствие с естетическите стандарти на IDEA за безкомпромисна функционалност и комфорт. За обзавеждането са използвани световноизвестните дизайнерски брандове Tom Dixon, Zuiver, Seletti, Brokis, Umage, Gessi, Ethnicraft, Affreschi& Affreschi, Buster and Punch.
Жилището е изпълнено в стил Modern Eclectic и е проектирано с внимание към всеки детайл. Интериорът съчетава модерни цветове, текстури и дизайнерски решения, които обогатяват пространството с интересни контрасти, създавайки уютна атмосфера на хармонично и съвременно обзаведено помещение. Отчасти той се подчинява на минималистичните принципи като лаконичност на формите, отсъствие на пищна декорация и яснота на композицията като същевременно са преплетени артистични акценти в нежна цветова палитра. Фокусът попада върху тапета на Affreschi&Affreschi, който заема своето място в пространството като произведение на изкуството. Осветлението е изпълнено спрямо най-новия тренд в дизайна на осветителните тела и е дело на световноизвестния дизайнер Том Диксън, като допринася за елегантната визия на цялостния интериор. Мастър спалнята съчетава пространство за почивка, широка гардеробна и пространство, обособено за домашен офис, а обзавеждането в детската спалня е допълнено с писалище, което допринася за аристократичния стил в апартамента.
Имотът е ситуиран в кв. , ,Витоша в тиха и спокойна локация в близост до Зоологическата градина и Ловния парк. В близост има магазини, търговски център, детски градини, учебни заведения и множество други удобства.
Страница на обявата:
Сподели обявата: