Под наем 4-СТАЕН, град Варна, Левски 1 ID 56922974

750 €1 466.87 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

РЕМАКС ДРИЙМград Варна бул. Владислав Варненчик, 324, ет. 2, оф. 2

Брокер

ЦветелинаЛичен телефон: +359887248001
Посетена 2 пътиПубликувана в 07:47 на 14 Януари 2026

Обща информация

Квадратура100 m2
Етаж2-ри

Допълнителна информация

Представяме ви чудесен четиристаен апартамент за отдаване под наем в кв. Левски, гр. Варна! Апартаментът е разположен на втори етаж в шестетажна сграда.

Имотът е изцяло обзаведен и реновиран. Жилището разполага с всекидневна, кухня, две спални, баня с тоалет и вана, както и остъклена тераса. Изложението на двете спални е изток, а на всекидневната - запад.
Локацията на апартамента е в непосредствена близост до градски транспорт, магазин, детска градина и училище Черноризец Храбър и спортен комплекс La Bonboniera, което го прави изключително удобен и комуникативен.
В близост има вериги Lidl, Dm и Billa,

Не пропускайте тази уникална възможност за наем на обзаведен апартамент в един от най-комуникатвините части на град Варна! Възползвайте се от удобствата на този дом в близост до всичко, от което се нуждаете в ежедневието си. Свържете се с нас за повече информация и огледи!

Страница на обявата

Агенция

РЕМАКС ДРИЙМград Варна бул. Владислав Варненчик, 324, ет. 2, оф. 2

Брокер

ЦветелинаЛичен телефон: +359887248001

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: