Продава 3-СТАЕН, град Варна, м-т Ален мак ID 59127340

160 470 €313 852.04 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ИНКЛУЗИВ ВАРНАград Варна Бул. Сливница 170

Брокер

Йоанна Личен телефон: 0875363320
Посетена 60 пътиПубликувана в 09:58 на 22 Септември 2025

Обща информация

Квадратура71 m2
Етаж5-ти

Допълнителна информация

ПЪРВА ЛИНИЯ НА ПЛАЖ КАБАКУМ! ИДЕАЛНА ИНВЕСТИЦИЯ! АКТ 15!
INclusive Варна Ви представя тристаен апартамент бутикова сграда на ПЪРВА ЛИНИЯ до плаж Кабакум, предлагаща уединение, комфорт и панорамни морски гледки. Намира се в затворен комплекс с озеленен двор и денонощно обслужване. Идеален е както за спокоен живот и почивка, така и като доходоносна ИНВЕСТИЦИЯ. Комплексът осигурява пълно уединение, 24/7 охрана, охраняем паркинг.

🔑 Параметри на имота:
- Вид на имота: 3-стаен апартамент
- Обща площ: 71 кв. м
- Брой стаи: 3
- Брой спални: 2 (9, 88кв. м. и 9, 31кв. м. )🛌
- Брой балкони: 1 (4, 38кв. м. ) 🌅
- Брой бани с тоалетни: 1 (4, 42кв. м. ) 🚿
- Коридор (3, 21кв. м. ) 🚿
- Асaнсьор: Да 🚀

✨ Предимства:
- Луксозен дизайн и висококачествени материали
- Подходящ за инвестиции, гарантиращ висока доходност 📈
- Светли и просторни помещения за максимален комфорт

📍 Локация:
Апартаментът се намира в престижния район м-т Ален Мак на Варна, който е известен със своето спокойствие и зелени площи. Районът предлага лесен достъп до плажовете и е в близост до важни транспортни връзки и търговски обекти. 🌳 🏖 ️

Тази прекрасна новопостроена сграда е проектирана с мисъл за удобството и съвременния начин на живот. 🏠 ✨ Не пропускайте възможността да притежавате този невероятен имот в един от най-атрактивните райони на Варна!

За повече информация и организиране на оглед, свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте следния код: 13470

Особености

Асансьор • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Охрана • В затворен комплекс • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ИНКЛУЗИВ ВАРНАград Варна Бул. Сливница 170

Брокер

Йоанна Личен телефон: 0875363320

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: