Продава ПАРЦЕЛ, област Варна, гр. Аксаково ID 59226272

33 000 €64 542.39 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

HOME2U , град Варна
HOME2U град Варна бул. Владислав Варненчик 81, ет. 8
Посетена 15 пътиПубликувана в 18:19 на 10 Март 2026

Обща информация

Квадратура630 m2
РегулацияДА
ТокНЕ
ВодаНЕ

Допълнителна информация

ДОБРА ЛОКАЦИЯ!!! ТОК И ВОДА!!! ТИШИНА И ПРИРОДА!!!
Парцелът е с площ от 630 кв. м. , ток и вода от законен регистриран кладенец в имота. Парцела попада в устройствените планове на Община Аксаково. Към парцела има и малка къща/постройка.

Локация: село Доброглед се намира на 20 км от град Варна с добър асфалтов достъп след ремонт, а парцела се намира в долната част на селото и в близост до центъра. Ремонтирани обществени сгради и инфраструктура. Активна общност в района.

Налични ток и вода с много добър достъп до имота. Парцелът има горска и морска панорама, като районът е тих и спокоен, далеч от градския шум и същевременно е на минути път от центъра на Варна.
Отличен парцел, чудесен избор за инвестиция, ако сте любители на тишината, природата и чистия въздух!

Обадете се сега и цитирайте код: 235467

Страница на обявата

Агенция

HOME2U , град Варна
HOME2U град Варна бул. Владислав Варненчик 81, ет. 8

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: