Продава 2-СТАЕН, град София, Бояна ID 61540459

170 318 €333 113.05 лв.Цената е без ДДС

Агенция

ХОУМТЕД, град София
ХОУМТЕДград София Бул.Патриарх Евтимий 48
Посетена 3 пътиПубликувана в 16:25 на 07 Юли 2026

Обща информация

Квадратура70 m2
Етаж3-ти
ГАЗДА

Допълнителна информация

ЮЖЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ | 70 КВ. М. | НОВ КОМПЛЕКС В БОЯНА

Предлагам за продажба чудесен двустаен апартамент с площ от 70 кв. м. , разположен в нов жилищен комплекс в м. Гърдова глава.

Апартаментът е с южно изложение, което осигурява много естествена светлина и слънце през по-голямата част от деня. Имотът разполага с функционално разпределение и просторна тераса, а сградата е планирана да бъде въведена в експлоатация през 2027 г.

Комплексът е съставен от три нискоетажни сгради. Общият брой жилища е само 43, което създава по-спокойна и приятна среда за живеене. В сградата, в която се намира апартаментът, са предвидени едва 15 жилища.

Едно от големите предимства на проекта е просторната и богато озеленена вътрешна среда над 60% от територията ще бъде заета от зелени площи, включително висока растителност, красиво оформени пространства и обособени места за отдих. Идеята е да живеете близо до града, без да се чувствате като в центъра на бетона.

За автомобилите е предвиден подземен паркинг на две нива, осигуряващ удобен достъп и достатъчно паркоместа.

Апартаментите ще бъдат с изградена инсталация за подово отопление, като са предвидени и възможности за допълнителни климатични системи.

Локацията предлага спокойствие, зеленина и прекрасна среда за живот, като същевременно осигурява бърз достъп до Околовръстния път и основните пътни артерии на София.

Отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция.

Водещ брокер: Дарина Мандур
+359877537375
Код на оферта: 411

Особености

С гараж • С паркинг • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ХОУМТЕД, град София
ХОУМТЕДград София Бул.Патриарх Евтимий 48

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: