Посетена 44 пътиПубликувана в 01:38 на 05 Юли 2026
Обща информация
Квадратура14 m2
Етаж1-ви
Допълнителна информация
Продавам закрито паркомясто с контролиран достъп. Намира се в надземния закрит паркинг на сграда Арена Изгрев , който е с постоянно видеонаблюдение.
Закупуването на паркомястото е добра възможност и като инвестиция. Тъй като е в район, където местата за паркиране са ограничени и с постоянно нарастващо търсене.
Широчината между първата колона вляво и стената вдясно е 2. 30 метра, широчината между втората / вътрешна колона вляво и стената вдясно е 2. 50 метра, а дължината му е 5. 55 метра.
Може да бъде преобразувано в гараж чрез изграждане на стена между двете колони и поставяне на ролетна врата.
При интерес най-добре звънете или пишете на Viber / WhatsApp, защото изключително рядко влизам в този сайт да проверявам съобщенията.
Особености
Автоматична врата • Контрол на достъпа • Осветен



