![Продава Къща, област Пловдив, гр. Стамболийски • 210 000 EUR • ID 62887731 — holmes.bg - [2] - holmes.bg Продава Къща, област Пловдив, гр. Стамболийски • 210 000 EUR • ID 62887731 — holmes.bg - [2]](http://imotstatic3.focus.bg/imot/photosimotbg/1/317/big/1j175248802660317_M8.jpg)
14
Увеличи
Продава Къща област Пловдив, гр. СтамболийскиID: 62887731
Виж на картата
210 000 EUR
Не се начислява ДДС
Запиши имота в Бележника
- Квадратура
- 130 m2
- Особености
- Сглобяема конструкция, 62887731
Допълнителна информация:
Ексклузивен Договор! Самостоятелна Къща! Обзаведена, Акт 16! Ключ за огледи ! На метри от Парка!**Дата на построяване:** 2025 г.
**Чиста площ на Къщата** 100 кв. м
** Двор - 540кв. м.
** Частен Път - 100кв. м.
**Характеристики на имота:**
**Брой спални:** 3
**Брой бани:** 2
**Брой тоалетни:** 2
** Хол с Кухненска част и трапезария - 36 кв. м.
** Перално Помещение
---
** Допълнителни Удобства**
** Барбекю
** Помощна Постройка - 9кв. м.
** Веранда
---
** ОБЗАВЕДЕНА С ВСИЧКО НЕОБХОДИМО
** Добре дошли в сърцето на гр. Стамболийски, където ви представяме този модерен и уютен дом, изграден през 2025 година. Къщата предлага всичко необходимо за съвременния живот - функционално разпределение и оптимална използваемост на пространството. Светлите стаи и модерният дизайн ще впечатлят всеки посетител, а удобствата, които предлага, ще ви накарат да се почувствате като у дома си.
** За изграждането на този Уникален имот са използвани висок клас материали: Троен стъклопакет, Двоен гипсокартон, Конструкцията е с 10см. каменна вата, Гипсофазер, ОСБ
**Околност:** Имотът се намира в спокоен и развиващ се квартал, който съчетава достъпност до всички важни точки на града и уединението на предградията. Парковете и зелените пространства в района са идеални за разходка и релаксация, предлагайки отлична възможност за отдих на открито. В близост се намират училища, магазини и всички необходими удобства, които правят ежедневието по-комфортно.
***Ние от City Home Real Estate,
осъзнаваме, че закупуването на имот е нещо повече от просто тухли и хоросан.
Става въпрос за това да се влюбиш в новия си дом. Да го усетите, като място, където се виждате как семейството ви расте и създавате спомени в избраното от вас жилище.
***Работим с най-добрата кредитно - консултантска фирма, за да можем да сме ви от полза при финансирането на желания от вас имот и да ви спестим главоболието и времето от ходене по всички банки.
***Ползваме услугите на едни от най- добрите адвокати, които проверяват имота, за ваша сигурност и спокойствие.
***Съдействаме с оформяне на документи по имота.
За повече информация и огледи се обадете на посочените телефони.
Страница на обявата:
Сподели обявата: