Обща информация
Допълнителна информация
ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРЕУСТРОЙСТВО В АПАРТАМЕНТ! АКТ 16! БИЗНЕС СГРАДА ИЛИНДЕН! ПРЕДСТАВИТЕЛНА ФАСАДА! С ПРОЕКТ!
На Вашето внимание с гордост представяме светъл и просторен офис с панорамни гледки в нова тухлена кооперация с отлични общи част, на изключително комуникативно място.
Намира се на 20 минути пеш от ЦУМ, с излаз на бул. Сливница, бул. Константин Величков, ул. Скопие, парк Света Троица, метростанция, спирки на градския транспорт, училище, детски градини, множество магазини, места за развлечение и отдих.
В тухлена кооперация с представителен вид - ново строителство с АКТ 16, със стилна фасада, отлично поддържани общи части, голям асансьор, домофонна уредба, контрол на достъпа и паркинг.
Състои се от едно отворено пространство (тип open-space) помещение, разделено на две, със санитарно помещение и възможност за кухненски бокс. Възможно е бюджетно преустройство в тристаен апартамент.
Общо 134. 69кв. м. от които 102. 82кв. м. чиста площ и 7. 07% идеални части от сградата и съоветното право на строеж от място върху, което е построена.
*На част от цената се издава фактура, върху която се начислява ДДС!*
Приложени са снимки от изготвен проект, който бъдещия собственик ще получи като подарък.
Екипът на GnD Services с радост ще Ви съдейства при необходимост за отпускане на банков кредит на най-добри условия, като избора на банка ще направим заедно, спрямо нуждите и възможностите Ви.
За повече информация и оглед, моля, обадете се на посочения телефон.









