Продава ПАРЦЕЛ, област Пловдив, гр. Стамболийски ID 63102837

79 750 €155 977.44 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИград Пловдив пл.Житен пазар 7

Брокер

ДимитърЛичен телефон: 0897220032
Посетена 106 пътиПубликувана в 16:04 на 23 Юни 2026

Обща информация

Квадратура1450 m2

Допълнителна информация

Референтен номер: 4095.
ТОП ЛОКАЦИЯ ! С 35 МЕТРА ЛИЦЕ ! ПРЕКАРАН ТРИФАЗЕН ТОК !

Лайт Хоум Имоти представяме на вашето внимание УПИ в северената част на град Стамболийски с голямо лице на път , с възможност за разделяне на по малки парцели .

Площ : 1450 квадратни метра

Комуникации : Парцелът е с лице над 35 метра на второстепенна улица в града с канализация , права вода на границата и открита партида за трифазен ток .

Локацията на имота е между вече изградени жилищни сгради , в близост до училища , детски градини , главна артерия на града и всичко необходимо.

Имотът е подходящ , както за лично ползване , така и за инвестиция с възможността да се раздели на няколко по-малки УПИ-та.

За повече информация и организиране на оглед , моля , свържете се с нас на посочения телефонен номер , като ще Ви е необходим следния референтен номер 4095

Лайт Хоум Имоти е доверен партньор с КРЕДИТЛАНД и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране . Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката , както и съдействие при подготовка , подаване и получаване на всички необходими документи за сделката .


Страница на обявата

Агенция

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИград Пловдив пл.Житен пазар 7

Брокер

ДимитърЛичен телефон: 0897220032

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: