Продава ПАРЦЕЛ, област Габрово, с. Добромирка ID 63109781
Брокер
Обща информация
Допълнителна информация
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Ако търсите парцел, на който да построите вашия дом-мечта, то това е една чудесна възможност на разумна цена.
Парцелът е с площ 1400 кв. м. , в регулация, с много плодни дървета в него, ограден с каменен зид. Разположен е в крайната част на оживено село и е достъпен целогодишно по асфалтиран път. Хранителен магазин, пощенски клон и редовен автобусен транспорт са някои от удобствата, които селото предлага. Освен това гр. Севлиево е на около 18 км от селото, където със сигурност ще откриете всичко останало, от което евентуално бихте имате нужда.
Селото е на 33 км от Велико Търново-старата българска столица и същевременно в близост до голям язовир, където може да практикувате риболов или просто да се насладите на Вашата почивка.
За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: VT 679
Тел: 0882 638 422, 062 588 041
Отговорен брокер:Стефан Консулов









