Продава 2-стаен, Област Бургас, Гр. Несебър, 63282754

83 400 €163 116.22 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

ОАЗИС , град Бургас
ОАЗИС град Бургас ул. Отец Паисий 27
Посетена 1 пътиПубликувана в 00:18 на 26 Август 2025

Обща информация

Квадратура64 m2
Етаж5-ти

Допълнителна информация

ID 33991604
Цена: 83 400 евро
Населено място: гр. Несебър
Обща площ: 64. 36 кв. м.
Етаж: 5/6, има асансьор
Стаи: 2
Такса поддръжка - 200 евро годишно
Етап на строителство: сградата е въведена в експлоатация - акт 16
Ексклузивно предложение в сърцето на Несебър просторен и светъл апартамент с отделна спалня и голяма тераса по периметъра. Идеално решение както за целогодишно живеене, така и за инвестиция.
Апартаментът е напълно обзаведен, с удобно и функционално разпределение: самостоятелен вход с коридор, просторна всекидневна с кухненски бокс, светла спалня, баня. Голяма тераса, частично направено остъкляване (като отделна стая)
Такса поддръжка - 200 евро в го д, жилище в етажна собственост. Инсталирани са индивидуални електромери за вода и електричество.
Комплекс ' Стела' се намира в район с развита инфраструктура: на пешеходно разстояние училище, детска градина, поликлиника, парк със симулатори и детски площадки, супермаркети, аптеки, спирки на обществения транспорт, Поща, библиотека, салони за красота, ресторанти и кафенета всичко необходимо за комфортен живот през цялата година.
Старият Несебър със своите забележителности, храмове и живописни улици е само на 2 км.

Плащане:
2000 евро депозит,
100% при подписване на нотариален акт за собственост.

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

ОАЗИС , град Бургас
ОАЗИС град Бургас ул. Отец Паисий 27

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: