Тук има 452 017 обяви за имоти
Търси + Добави Бележник
Продава  2-стаен, област Благоевград, гр. Банско • 55 000 EUR • ID 64562808 — holmes.bg - [2]
13 Увеличи

Продава 2-стаен област Благоевград, гр. БанскоID: 64562808

Виж на картата
55 000 EUR
Не се начислява ДДС
Запиши имота в Бележника
  • Квадратура
  • 73 m2
  • Особености
  • Интернет връзка / Контрол на достъпа / Тухла, 64562808
Допълнителна информация:
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в добре поддържана жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът е частично обзаведен и се намира в спокоен и предпочитан квартал, само на 10 минути пеша от Стария град и началната станция на кабинковия лифт.

Жилището е с западно изложение и получава естествена светлина през целия ден. Подходящо е както за целогодишно ползване, така и за ваканционен имот или инвестиция с отдаване под наем благодарение на удобната си локация. Годишната такса поддръжка е само 350 евро, което прави текущите разходи предвидими и ниски.

Допълнително предимство е възможността за изграждане на самостоятелен вход и малка тераса към улицата. Проектът е одобрен от етажната собственост и потвърден от инженер като конструктивно безопасен, което дава гъвкавост на бъдещия собственик.

📞 Свържете се с нас за оглед или допълнителна информация!
Страница на обявата:
Сподели обявата:
Публикувана в 12:17 на 17 юли, 2025 год. Обявата е посетена 15 пъти
Брокер:
Иван Юсев

Личен телефон: factor21

Още оферти от Иван Юсев:
продажби   наеми
Агенция:
Агенция ФАКТОР ИСТЕЙТ БАНСКО
ФАКТОР ИСТЕЙТ БАНСКО
град Благоевград, ул. 'Глазне' 21

Офис телефони: 00359894227135
Телефон: 0894227135

Още оферти на агенцията:
продажби   наеми
Изпрати E-mail на продавача:
  • Въпрос:

  • Вашето име:

  • Вашия Е-mail:

  • Телефон: