![Продава Къща, област Велико Търново, с. Вонеща вода • 68 500 EUR • ID 65657927 — holmes.bg - [2] - holmes.bg Продава Къща, област Велико Търново, с. Вонеща вода • 68 500 EUR • ID 65657927 — holmes.bg - [2]](http://imotstatic1.focus.bg/imot/photosimotbg/1/693/big/1j174712133499693_Qt.jpg)
17
Увеличи
Продава Къща област Велико Търново, с. Вонеща водаID: 65657927
Виж на картата
68 500 EUR
Цената е с включено ДДС
Запиши имота в Бележника
- Квадратура
- 140 m2
- ГАЗ
- НЕ
- ТEЦ
- НЕ
- Особености
- С гараж / Тухла, 65657927
Допълнителна информация:
За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 440 или 062 520 289 и цитирайте референтния номер на имота: VT 87188. Отговорен брокер: Ивайло Игнатов
Представяме ви прекрасен имот, разположен в полите на Стара планина, в село известно със своята лечебна минерална вода и развит балнеоложки туризъм. Селото се намира само на 25 км от Велико Търново, на пътя за Прохода на Републиката , и на 18 км от възрожденския туристически град Трявна.
Имотът е разположен върху равен, добре поддържан парцел с площ от близо 1 декар. В него е построена масивна двуетажна къща с функционално разпределение, подходяща както за целогодишно обитаване, така и за ваканционен имот или къща за гости.
Първи етаж: коридор, три просторни стаи, кухня и санитарен възел;
Втори етаж: идентично разпределение, с нужда от довършителни работи, което ви дава възможност да го адаптирате по свой вкус;
Вътрешно стълбище свързва двата етажа;
Къщата разполага и с гараж, осигуряващ удобство и сигурност.
Предимства на имота:
Равен и поддържан двор подходящ за градинарство, отдих или допълнителни постройки;
Живописно разположение с невероятни гледки към планината;
Минерален извор в селото търсена локация за балнеотуризъм;
Добра локация лесен достъп до главни пътни артерии и туристически обекти;
Потенциал за инвестиция къща за гости, еко туризъм или спа отдих.
Този имот е идеална възможност за хора, търсещи спокойствие, природа и здравословна среда, без да се лишават от удобството на близост до голям град.
Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед!
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Жилищен кредит
Ние си партнираме с водещите български банки и можем да ви свържем с техните консултанти за информация и кандидатстване за кредит.
. ..
Страница на обявата:
Сподели обявата: