Продава 3-СТАЕН, град Варна, Левски 1 ID 65873919

146 500 €286 529.09 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ЕРА ВИВА, град Варна
ЕРА ВИВАград Варна кв. Левски, ул. 'Димитър Икономов' 17
Посетена 106 пътиПубликувана в 09:20 на 18 Март 2026

Обща информация

Квадратура80 m2
Етаж2-ри

Допълнителна информация

ЕКСКЛУЗИВНО! ЕРА Вива продава просторен тристаен в близост до ул. Дубровник , кв. Левски, гр. Варна. Разпределението включва светъл хол с тераса, обща за хола и едната спалня, кухня с отделна тераса, две непреходни спални, Г-образен коридор, голям килер, баня и тоалетна в отделни помещения. Жилището е за ремонт, напълно почистено и подготвено за обновяване. Възможност за преустройство. Изложението е югоизток/северозапад. Принадлежащо избено помещение с площ от 12 кв. м.

Сградата е панелно строителство с добре поддържани общи части и контролиран достъп. Жилището е разположено на втори етаж, среден и изключително топъл апартамент.

Локацията е изключително удобна в близост до училище Черноризец Храбър , магазини, спирки на градски транспорт и основни пътни артерии, включително ул. Дубровник . Районът е предпочитан за живеене поради добрата инфраструктура, спокойната жилищна среда и бързия достъп до централните части на града. Агенцията разполага с ключ за огледи в удобно за Вас време.

Оферта 5801804

Особености

Панел

Страница на обявата

Агенция

ЕРА ВИВА, град Варна
ЕРА ВИВАград Варна кв. Левски, ул. 'Димитър Икономов' 17

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: