Продава 2-СТАЕН, град Варна, Виница ID 68866585

92 017 €179 969.61 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ЕРА ВИВА, град Варна
ЕРА ВИВАград Варна кв. Левски, ул. 'Димитър Икономов' 17
Посетена 24 пътиПубликувана в 15:54 на 09 Юни 2026

Обща информация

Квадратура67 m2
Етаж1-ви

Допълнителна информация

ЕРА Вива продава двустаен апартамент в модерна жилищна сграда без такса поддръжка в кв. Виница, гр. Варна. Имотът е със застроена площ от 50. 73 кв. м. /67. 32 кв. м. с общите части/ и включва входно антре /3. 05 кв. м. /, дневна с кухненски бокс /18. 63 кв. м. /, спалня /11. 71 кв. м. /, баня с тоалетна /3. 93 кв. м. / и балкон с излаз от стаите. Изложението е западно, което осигурява приятна естествена светлина и гледка към гората. Към имота има прилежащо избено помещение с площ от 8 кв. м. Апартаментът се издава по БДС, на шпакловка и замаска, с опция за довършване според предпочитанията на бъдещия собственик. Подходящ избор както за лично ползване, така и с цел инвестиция.

Сградата е нова, с модерна архитектура и изчистена визия, проектирана с внимание към детайла и функционалността. Ще бъде изпълнена с висококачествени материали, с контролиран достъп и добре поддържани общи части. Предимство е липсата на такса поддръжка, което я прави още по-привлекателна за живеене или инвестиция. Гъвкави схеми на плащане. Възможност за закупуване на паркомясто на цена от 8 000 евро.

Район с много добре изградена инфраструктура. Квартал Виница е известен със спокойната си атмосфера, чистия въздух и зеленината. Локацията осигурява бърз достъп до центъра на града и морето, както и удобства като магазини, спирки на градски транспорт и учебни заведения.

Оферта 5802274

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

ЕРА ВИВА, град Варна
ЕРА ВИВАград Варна кв. Левски, ул. 'Димитър Икономов' 17

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: