Продава МАГАЗИН, град София, Люлин 2 ID 73311051

111 920 €218 896.49 лв.Не се начислява ДДС

Агенция

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, град София
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИград София пл. Света Неделя No 4, ет. 6

Брокер

Клиентски център АДРЕСЛичен телефон: 088 21 21 450
Посетена 2 пътиПубликувана в 12:40 на 02 Декември 2025

Обща информация

Квадратура44 m2
ГАЗНЕ
ТEЦДА

Допълнителна информация

Магазин на партер със застроена площ от 37, 32 кв. м. , състоящ се от едно основно помещение, склад и санитарен възел.
Жилищна сграда NEW LULIN 2 е разположена в район с добре развита инфраструктура, на ул. Ицках Грациани. В непосредствена близост до Околовръстен път, локацията предлага отлична комуникативност и лесен автомобилен достъп от всички страни. За удобство на бъдещите обитатели, разчитащи на масовия градски транспорт са на разположение спирки на автобусния и тролейбусен транспорт, а на 3 минути пешеходно разстояние ще се намира Метростанция Люлин 2 от планираното разширение на Линия 1.

ТРАНСПОРТ
Автобусни спирки на линии 81, 82, 108, 111;
Тролейбусна спирка на линия 6;
Бъдеща метростанция на линия 1 и линия 2;
Тухлена сграда пред акт 15!

Сградата е на 10 етажа, с разгъната застроена площ от 7345 кв. м и впечатлява с идеално виждане на модерния градски човек за комфортно жилище, съчетано с функционалност и практичност. Дизайнът е резултат от съвместната работа на дизайнерите и инвеститора, с цел създаване усещане за стабилен и уютен дом, за спокойствие и хармония. Жилищата са с удобно разпределение, изчистени линии и с внимание към детайлите.

Сградата включва общо 98 апартамента и ателиета, магазини. Всяко жилище
има достъп до стълбище и два асансьора, осигуряващ връзка към всички етажи
от сутерен до 10-ти етаж. Сградата разполага с два входа, от ул. Ицках
Грациани . Магазините са, разположени на партерно ниво, имат обособени
самостоятелни входове и складови помещения към тях. Подхода към сградата е
от улица Добринова скала и ул. Ицках Грациани. Предвидени са 29 подземни и 40 надземни паркоместа, както и над 30 броя стойки за велосипеди.

Монолитна стоманобетонна конструкция, стоманобетонен плосък покрив в периферията, на който има 45 градусови скосения с хидро и топло изолация.

ОТОПЛИТЕЛНА ИНСТАЛАЦИЯ И ВЕНТИЛАЦИЯ

Сградата ще бъде на ТЕЦ. Ще има изградена централна абонатна станция, разположена в сутерена на сградата. Общите помещения на всеки апартамент са снабдени с разводки за климатик.

ДОГРАМА

Kьомерлинг Петкамерна PVC дограма с двоен стъклопакет и нискоемисийно стъкло.

Общите части ще са луксозно изградени с LED осветление и декоративна мазилка. Стълбището е предвидено от естествен цветен камък.

ФАСАДА
Стените ще са изградени с тухли с дебелина 25 см и изолация от 10 см
EPS.
ЕЛЕКТРОИНСТАЛАЦИЯ
Електромерно табло, монтирано извън сградата, на приземно ниво.
Фотоклетки за общите етаж

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, град София
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИград София пл. Света Неделя No 4, ет. 6

Брокер

Клиентски център АДРЕСЛичен телефон: 088 21 21 450

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: