Тук има 451 621 обяви за имоти
Търси + Добави Бележник
Продава  Многостаен, град София, Лозенец • 1 800 000 EUR • ID 80055937 — holmes.bg - [2]
12 Увеличи

Продава Многостаен град София, ЛозенецID: 80055937

Виж на картата
1 800 000 EUR
Цената е с включено ДДС
Запиши имота в Бележника
  • Квадратура
  • 600 m2
  • Етаж
  • 6-ти
  • ГАЗ
  • ДА
  • ТEЦ
  • НЕ
  • Особености
  • Асансьор / Тухла, 80055937
Допълнителна информация:
LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Елегантност, мащаб и архитектурно съвършенство в сърцето на ' Лозенец'

Представяме изключителна възможност за покупка на отличителен имот многостаен апартамент, заемащ самостоятелно цял етаж в иновативна, бутикова сграда, разположена в един от най-елитните и зелени райони на столицата престижния квартал ' Лозенец' . Локацията съчетава уединение и комфорт с отлична свързаност в близост до Paradise Center, метростанция ' Витоша' и Южния парк.

Сградата се отличава със съвременна архитектура и е носител на наградата ' Златна Арка' за архитектурен дизайн (2023 г. ). Фасадата е красива симбиоза между варовик и алуминиев композитен панел Mitsubishi Chemical Corporation Alpolic System с медно покритие. Общите части са завършени с изисканост и прецизност: настилки от мрамор Tundra Grey, дизайнерски осветителни решения, видеонаблюдение и асансьор от най-висок клас KONE. Сградата е снабдена с умна газова система Viessmann.

Имотът се разпростира върху целия шести етаж и е с впечатляваща площ от 600. 29 кв. м, осигуряваща мащаб, светлина и абсолютна независимост. Понастоящем е предлаган на шпакловка и замазка, с изцяло изготвен дизайнерски проект, който включва оптимално функционално разпределение на дневна и нощна зона, както и разработени ел. и ВиК планове.

Възможностите за обитаване са многобройни шест спални, пет бани, две входни врати и прекрасни панорамни гледки превръщат имота както в дом за голямо семейство, така и в стилно пространство, подходящо за комбиниране на резиденция с представителен офис.

Към апартамента са включени три избени помещения. При желание могат да бъдат закупени и до седем подземни паркоместа, всяко на стойност 40 000 евро удобство, което гарантира пълен комфорт на живот в сърцето на града.

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, . ..

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: SOF-131367
Тел: 0988 154 593, 02 451 47 85
Отговорен брокер:Анна-Мария Петрова
Страница на обявата:
Сподели обявата:
Публикувана в 18:00 на 29 май, 2025 год. Обявата е посетена 37 пъти
Брокер:
Брокер Анна-Мария  Петрова Анна-Мария Петрова

Личен телефон: 0988 154 593

Още оферти от Анна-Мария Петрова:
продажби   наеми
Агенция:
Агенция ЛУКСИММО
ЛУКСИММО
град София, бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7 (офис сграда Realtons Place)

Офис телефони: 02 9 11 55; 0883 888 888
Телефон: 0988154593

Още оферти на агенцията:
продажби   наеми
Изпрати E-mail на продавача:
  • Въпрос:

  • Вашето име:

  • Вашия Е-mail:

  • Телефон: